WYCIECZKA DO WARSZAWY
18 maja 2026r. uczniowie klas 1TA, 3TB oraz 4TA mieli wyjątkową okazję uczestniczyć w niezwykle wartościowej wycieczce edukacyjnej do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej oraz Senatu Rzeczypospolitej Polskiej. Wyjazd był nie tylko możliwością zobaczenia jednych z najważniejszych miejsc w Polsce, ale przede wszystkim piękną lekcją obywatelską, podczas której młodzież mogła poszerzyć swoją wiedzę na temat funkcjonowania Sejmu i Senatu RP, procesu tworzenia prawa oraz zasad działania polskiego parlamentaryzmu. Uczniowie poznali również wiele ciekawostek historycznych związanych z tym wyjątkowym miejscem, które od lat stanowi symbol polskiej demokracji i państwowości.
Ogromne wrażenie na uczestnikach zrobiła architektura oraz atmosfera budynków parlamentu, łącząca historię, tradycję i nowoczesność. Możliwość przebywania w miejscu, gdzie zapadają najważniejsze decyzje dotyczące naszego kraju, była dla młodzieży niezwykle inspirującym doświadczeniem.
Po części edukacyjnej uczestnicy wycieczki udali się na spacer po Łazienkach Królewskich, gdzie piękno przyrody, zabytkowa architektura oraz chwila relaksu przy lodach stworzyły doskonałe zwieńczenie tego wyjątkowego dnia.
Kierownikiem wycieczki była Pani Katarzyna Osiadacz, natomiast opiekę nad uczniami sprawowali Pani Wicedyrektor Monika Tazbir oraz Pan Tomasz Przysuszyński.

ÓSMOKLASISTO![]()
Przyszłość jest na wyciągnięcie ręki! Zapraszamy do najlepiej wyposażonej szkoły w zakresie logistyki w regionie!

ÓSMOKLASISTO ![]()
Postaw na logistykę - 100% zdawalności to dopiero początek! 💪☺️


235 ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA
3 maja uczestniczyliśmy w uroczystościach upamiętniających 235 rocznicę uchwalenia przez Sejm Czteroletni Ustawy Rządowej, zwanej Konstytucją 3 maja.

III Bieg Pamięci mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala”
30 kwietnia 2026 r. odbył się III Bieg Pamięci mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala” w Tomaszowie Mazowieckim, upamiętniający 86. rocznicę jego śmierci. Uczestnicy pokonali ok. 5 km trasę z okolic jednostki wojskowej do Kolonii Zawada, łącząc patriotyczne uroczystości ze sportową rywalizacją. Opiekunami grupy byli Katarzyna Geszcz i Michał Pietrzyk.
















